Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
Вхідні двері клоекції «Thermo Steel» призначені для використання в приватних будинках. Вони стійкі до перепадів температури та зовнішніх кліматичних умов. Зовнішня панель виготовлена з металу товщиною 1 мм, обробленого антикорозійним покриттям та вкрита плівкою, стійкою до ультрафіолетових променів.
| Базові характеристики | |
| Призначення | Приміщення/вулиця |
| Колір | Антрацит |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 110 мм |
| Полотно | 84 мм |
| Товщина листа металу | 1,0 мм |
| Утеплення полотна | Базальтова вата |
| Утеплення коробки | Базальтова вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Сувальдний |
| Нижній замок | Під циліндр |





