Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
Призначені для установки в житлових і громадських приміщеннях в якості тимчасовових технічних дверей. Не підходить для приміщень з високою прохідністю і в якості основних вхідних дверей. Полотно виготовлено з металу. Дрібні вм'ятини і подряпини не вважаються браком і не слугують підставою для повернення і обміну.
| Базові характеристики | |
| Призначення | Приміщення/вулиця |
| Колір | Коричневий |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 90 мм |
| Полотно | 65 мм |
| Товщина листа металу | 0,6-0,8 мм |
| Утеплення полотна | Гофрокартон |
| Утеплення коробки | немає |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Циліндровий |
| Нижній замок | Циліндровий |





