Про нас

Компанія "СВР" з любов'ю, професійно та якісно створює тепло і затишок в оселях своїх дорогих клієнтів. Дотримуючись високих стандатрів якості продукції, обслуговування клієнтів, сервісу, співпрацюючи з найкращими в Україні виробниками дверей, вікон та меблів ми здобули довіру своїх клієнтів, доказом чого є наша перемога в конкурсі Народний Бренд 5 років поспіль.

Понад 70% наших клієнтів це люди, які повернулись і купили вдруге чи втретє, для нас це найкраща оцінка нашої роботи.

Сьогодні компанія СВР налічує 10 діючих салонів-магазинів в Тернопільській і Хмельницькій областях та динамічно розвивається.

Наша ціль - Національна мережа магазинів з продажу якісних дверей, вікон, меблів та супутніх товарів. Високі стандарти організації, обслуговування та сервісно - монтажних послуг.

Працюючи на ринку металопластикових вікон та дверей, ми подбали про те, щоб зробити процес замовлення максимально зручним для вас. У нас Ви зможете отримати безкоштовну консультацію з вибору представленої нами продукції, порівняти ціни різних виробників, підібрати будь-які моделі та кольори вікон і дверей з усіх існуючих на сучасному ринку.

Виклик фахівця

Безкоштовний виклик нашого фахівця на замір — це запорука якісного встановлення вікон чи дверей, яке буде здійснене у зручний для Вас час.

Будь-яка комплектація

Сподобались двері від одного виробника, а скло від іншого — ми подбали і про це, тепер Ви маєте можливість комплектувати двері так, як забажаєте і так, як того вимагає дизайн та інтер'єр вашої оселі чи офісу.

Будь-яка геометрія

У Вас нестандартне вікно? Ми зробимо будь-яку металопластикову конструкцію потрібного Вам розміру та форми під замовлення!

Сертифікація та якість

Вся реалізована нами продукція сертифікована і повністю відповідає діючим на сьогоднішній день технологічним і екологічним нормам. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісну продукцію, на яку, як і на всі проведені нами роботи, ми надаємо подвійну гарантію.

Широкий асортимент

В магазинах нашої компанії Ви завжди знайдете широкий асортимент вікон і дверей, якісне обслуговування, кваліфікований персонал та приємні ціни, адже ми завжди раді подбати про ваш затишок.

Співпраця з провідними виробниками

Наша компанія співпрацює виключно з виробниками високоякісних металопластикових дверей та вікон, вхідних та міжкімнатних дверей, жалюзів та ролетів, що дозволяє якісно і у визначений термін виконати будь-яке Ваше замовлення. Наші партнери — «Папа Карло», «Альбі», «Родос», «Термінус», «Новий Стиль», «Корфард», «Аплот», «Берислав», «Арма», «Двері Разом», «Термопласт», «Wintera», «Viknar'off», «Steko».

Компанія «ДІМ СВР» пропонує наступне:

Призначені для установки в житлових і громадських приміщеннях в якості тимчасовових технічних дверей..
1800 грн 1380 грн
Без податку: 1380 грн
В комплектацію включено: 2 замки Фрезирована лиштва (згідно малюнку) ..
5540 грн 4800 грн
Без податку: 4800 грн
В комплектацію включено: 2 замки Фрезирована лиштва (згідно малюнку) ..
5500 грн 4700 грн
Без податку: 4700 грн
В комплектацію включено: 2 замки Фрезирована лиштва (згідно малюнку) ..
9790 грн 6900 грн
Без податку: 6900 грн
В комплектацію включено: 2 замки Фрезирована лиштва + портал С/п + ковка (згідно малюнку) ..
12120 грн 10400 грн
Без податку: 10400 грн
Компактний механізм для встановлення у полотна міжкімнатних дверей з мінімальною товщиною 30 мм. П..
76 грн
Без податку: 76 грн
Хром - твердий метал голубувато-білого кольору, його іноді відносять до чорних металах. Відкрито н..
365 грн
Без податку: 365 грн
Компактний механізм для встановлення у полотна міжкімнатних дверей з мінімальною товщиною 30 мм. П..
38 грн
Без податку: 38 грн

Error in text!

Thanks!