Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | Modern |
| Колекція | Bionica BN2 |
| Призначення | Приміщення/вулиця |
| Ціновий сегмент | Еліт |
| Колір | Дуб темний |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 117 мм Гнутий двоступеневий профіль |
| Полотно | 100 мм |
| Товщина листа металу | 1,0+1,0 - Полотно, 1,5 мм - Короб |
| Матеріал покриття | Метал Lampre в ПВХ-МДФ |
| Утеплення полотна | Екструдований пінополістирол + фольгоізол + мінвата + пробкове дерево |
| Утеплення коробки | Мінеральна вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Mottura 85983 під циліндр |
| Нижній замок | Mottura 85983 під циліндр |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Ilavio (Греція) |
| Вічко | Відсутнє |
| Петлі | 3шт. з кулькою |
| Циліндр (Серцевина) | Mottura |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 4 шт. |
| Поріг | Нержавіючої сталь |
| Лиштва | 90х13 суцільногнута з коробом |
| Ущільнювач | Поліуретановий термо |
| Торець полотна | Ламінований плівкою ПВХ |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Додатковий декор | Металеві вставки |
| Склопакет | Енергоефективний 2х камерний дзеркальний |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |











