Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | Modern |
| Колекція | Termix TRX |
| Призначення | Приміщення/вулиця |
| Ціновий сегмент | Преміум |
| Колір | Вибір в меню |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 115 мм Гнутий трьохступеневий профіль |
| Полотно | 100 мм |
| Товщина листа металу | 1,0+1,0 - Короб, 1,5 мм - Полотно |
| Матеріал покриття | Метал Lampre в ПВХ-МДФ |
| Утеплення полотна | Екструдований пінополістирол + фольгоізол + мінвата + пробкове дерево |
| Утеплення коробки | Мінеральна вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Kale 257 сувальний |
| Нижній замок | Kale 252 під циліндр |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex або аналог |
| Вічко | Відсутнє |
| Петлі | 3шт. (сертифіковані) |
| Циліндр (Серцевина) | Cordon або аналог |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 2 шт. |
| Поріг | Нержавіючої сталь |
| Лиштва | Металева утеплена |
| Ущільнювач | Поліуретановий термо |
| Торець полотна | Металевий, пофарбовано в колір коробу |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Додатковий декор | Відсутній |
| Склопакет | Енергоефективний 2х камерний дзеркальний |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |


















