Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | NEOClassica |
| Колекція | COTTAGE KT |
| Призначення | Приміщення/вулиця |
| Ціновий сегмент | Преміум |
| Колір | Ral 7021 + Біла VINORIT |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 150 мм Гнутий двоступеневий профіль |
| Полотно | 102 мм |
| Товщина листа металу | 1,5 мм |
| Матеріал покриття | МДФ 16/16 мм |
| Утеплення полотна | Мінвата + фольгоізол + пробкове дерево |
| Утеплення коробки | Мінеральна вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Kale 257 сувальний |
| Нижній замок | Kale 252 під циліндр |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex або аналог |
| Вічко | Відсутнє |
| Петлі | 3шт. з кулькою |
| Циліндр (Серцевина) | Cordon або аналог |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 4 шт. |
| Поріг | Нержавіючої сталь |
| Лиштва | 90х20 прихований монтаж |
| Ущільнювач | Поліуретановий термо |
| Торець полотна | Металевий, пофарбовано в колір коробу |
| Терморозрив | Так, на полотні і коробі |
| Додатковий декор | Поліуританове покриття "HARD LINE" |
| Склопакет | Відсутній |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |














