Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | Modern |
| Колекція | Grand АП3 |
| Призначення | Приміщення |
| Ціновий сегмент | Еліт |
| Колір | Асфальт + Білий супермат |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 125 мм Гнутий трьохступеневий профіль |
| Полотно | 115 мм |
| Товщина листа металу | 2,0 - Короб, 1,5 мм - Полотно |
| Матеріал покриття | МДФ 16/16 мм |
| Утеплення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення коробки | Мінеральна вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Securemme 2663 Редукторний з циліндром |
| Нижній замок | Securemme 2653 Редукторний з циліндром |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Ilavio (Греція) |
| Вічко | Так |
| Петлі | 3шт. з кулькою |
| Циліндр (Серцевина) | Securemme або аналог |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 4 шт. |
| Поріг | Нержавіючої сталь |
| Лиштва | 90х20 прихований монтаж |
| Ущільнювач | Поліуретановий термо |
| Торець полотна | Металевий, пофарбовано в колір коробу |
| Терморозрив | Ні |
| Додатковий декор | Відсутній |
| Склопакет | Відсутній |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
















