Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | Modern |
| Колекція | Comfort A |
| Призначення | Приміщення |
| Ціновий сегмент | Стандарт (Бюджет) |
| Колір | Антрацит + Білий супермат |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 93 мм Гнутий двоступеневий профіль |
| Полотно | 70 мм |
| Товщина листа металу | 1,5 мм |
| Матеріал покриття | МДФ 10/10 мм |
| Утеплення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення коробки | немає |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | AversR-35 сувальний |
| Нижній замок | AversT52 під циліндр |
| Фурнітура | Avers 14093 або аналог |
| Вічко | Так |
| Петлі | 2шт. з кулькою |
| Циліндр (Серцевина) | Avers або аналог |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 2 шт. |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Лиштва | 80х10 прихований монтаж |
| Ущільнювач | Гумовий |
| Торець полотна | Металевий, пофарбовано в колір коробу |
| Терморозрив | Ні |
| Додатковий декор | Відсутній |
| Склопакет | Відсутній |
| Теплоізоляція | Середня |
| Шумоізоляція | Середня, 42 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |










