Увага! Часті зміни цін. Уточніть ціну в менеджера
Галерея
Оплата
- Готівкою
- На картку банку
- На розрахунковий рахунок
| Базові характеристики | |
| Стиль (Дизайн) | Classica |
| Колекція | Classic KC |
| Призначення | Приміщення |
| Ціновий сегмент | Середній |
| Колір | Дуб Табак + Біла |
| Вхідні Двері Конструктив | |
| Коробка (Рама) | 100 мм Гнутий двоступеневий профіль |
| Полотно | 90 мм |
| Товщина листа металу | 1,5 мм |
| Матеріал покриття | МДФ 16/10 мм |
| Утеплення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення коробки | Мінеральна вата |
| Вхідні Двері Фурнітура | |
| Верхній замок | Kale 257 сувальний |
| Нижній замок | Kale 252 під циліндр |
| Фурнітура | Квадратна чорна фурнітура Vortex або аналог |
| Вічко | Так |
| Петлі | 3шт. з кулькою |
| Циліндр (Серцевина) | Kale або аналог |
| Регулятор притвору | Так |
| Нічник | Так |
| Вхідні Двері Додаткові характеристики | |
| Протизламні антизрізи | 2 шт. |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Лиштва | 90х20 прихований монтаж |
| Ущільнювач | Поліуретановий термо |
| Торець полотна | Ламінований плівкою ПВХ |
| Терморозрив | Ні |
| Додатковий декор | Декоративне скло |
| Склопакет | Відсутній |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |









