Замовити дзвінок або замірника

Немає часу або можливості подзвонити? Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами у будь-який зручний час.

Потрібні заміри або консультація? Вкажіть адресу - наш спеціаліст приїде до вас у зручний час, здійснить заміри та проконсультує з питань оформлення замовлення абсолютно безкоштовно!

Наприклад, 067 11-11-111
з до
Закрити вікно

Історія Компанії "ДІМ СВР"

Історія Компанії "ДІМ СВР"

Все почалось одного чудового весняного вечора в компанії трьох товаришів і їхнього друга художника-дизайнера.

В невеликій квартирі, на тісній кухні, за чашкою чаю прийшла ідея створення першого магазину з продажу дверей та вікон, який мав стати найкращим і найбільшим у місті Тернополі. Довго думали над назвою, підбирали, обговорювали десятки варіантів… Десь посеред глибокої ночі, Юрій, він же художник-дизайнер, запропонував назву “СВР” і аргументував - Славік, Віталік, Руслан. Всім сподобалась ідея, адже ця назва складалась з трьох перших літер імен засновників. Довго думали, що ж ще така назва може означати для клієнтів? Знайшли рішення і одночасно гасло: “СВР” - це “Сервіс, Вибір, Результат!”

Так, 7 липня 2006 року офіційно відкрився перший салон-магазин “СВР”.

На той час більшість магазинів на ринку Тернополя були невеликими за розмірами 20-50 м.кв. Магазин "СВР" став одним з найбільших в місті, його площа складала близько 100 м.кв.

Вже через два роки Компанія мала власне виробництво металопластикових вікон та чотири магазини, три з яких знаходились в місті Тернополі на вулицях Слівенська, Степана Бандери, Князя К. Острозького і один магазин в м. Чорткові.

Справи йшли добре, клієнти купували і залишались задоволеними, як продукцією так і обслуговуванням. Наявність власного складу, грамотних домовленостей з постачальниками, а також правильної цінової політики дозволила сформувати дилерську мережу.

У 2008 році власники Компанії прийняли рішення розділити відповідальність в управлінні магазинами в результаті чого Компанія “СВР” залишилась із одним власником, Філіцом Ярославом Володимировичем, який і сьогодні очолює Компанію та являється її Генеральним директором. З цього часу розпочався новий період в житті молодої Компанії - період змін, досягнень та звершень.

В тому ж 2008 році було прийнято рішення продати цех з виготовлення металопластикових конструкцій. Як пізніше стало зрозуміло - рішення виявилось дуже правильним, адже Компанії потрібно було сфокусуватись або на виробництві, або на розвитку нових салонів-магазинів.

У 2010 році було прийнято вольове рішення про відкриття кількох нових магазинів. Так відкрились магазини на вулицях Шептицького, Шашкевича та Стадникової.  В той же час було прийнято рішення про створення торгової команди, яка виїжджала на ринки в райцентрах області і забезпечувала продажі, заміри, монтажні роботи на території клієнта. Компанія ставала більшою і кращою.

У 2011 році було прийнято рішення і відкрито “Маркет вікон та дверей СВР” по вулиці Коцюбинського, 6. Родзинкою цього салону-магазину стала найбільша на той час в м. Тернополі виставка, розміщена на площі в 170 м.кв. Сьогодні цей магазин є флагманом Компанії.

З відкриттям ще одного маркету “СВР” площею 140 м.кв. на ринку будівельних матеріалів “Західний”, всі невеликі магазини були закриті.

Вже в 2012 році керівництвом Компанії прийнято рішення додатково зайнятись продажами для дилерів, які ще пам'ятали про нас з 2006-2008 років. Фокус було зроблено на недорогі міжкімнатні та вхідні двері. Ще більше наповнювався вже новий, великий, склад, що забезпечило успішні продажі. Було відкрито окремий офіс-виставку для гуртових продаж по вулиці Микулинецькій.

Все було добре до 2014 р…

2014 - 2015 роки - це час  коли ринок почав швидко змінюватись, час коли Компанія мала сфокусуватись на ключовому клієнті, вибрати стратегію розвитку, зрозуміти куди і як рухатись, розвиватись.

Шлях був лише один - це тільки розвиток  і розвиток всеукраїнської мережі салонів-магазинів.

З’явилась стратегічна ціль - за найближчі 10 років відкрити 100 прибуткових  магазинів та стати лідером в Україні.

В кінці 2015 року було прийнято чергове важливе, рішення розвивати роздрібну мережу за двома векторами: мережа салонів-магазинів “СВР” та мережа складів-магазинів “ДІМ”. Фактично з цього часу Компанія отримує назву “ Група компаній ДІМ СВР”, оскільки утворено дві окремих комерційних структури. В торгових точках кожної із мережі є фокус на “свого клієнта”, кожен магазин має обмежений вибір фабрик, а саме 7+/-2, проте вибрані фабрики є лідерами ринку в даній сфері. В цьому ж 2015 році було прийнято рішення розпродати склади і повністю відмовитись від продаж дилерам.

Наприкінці грудня 2015 року було відкрито два магазини мережі “ДІМ” в м. Чортків та м. Теребовля, в травні 2016 року відкрито магазини “ДІМ” в містах Гусятин, Бучач та Волочиськ (Хмельницька обл.). Таким чином план мінімум на 2016 рік з відкриття 5-ти нових магазинів було виконано. Проте в серпні цього ж року було відкрито ще два магазини “ДІМ”, в м. Старокостянтинів (19.08.2016 р.) та  м. Кам'янець-Подільський (20.08.2016 р.).

Наша Компанія стрімко росте та розвивається, щодня покращуючи умови для своїх працівників, а також даючи більше ніж очікує наш клієнт.

Все тільки починається…

“ДІМ СВР - це компанія Сильних, Впевнених, Результативних людей, людей які люблять людей”