Фільтр
  • Ціна
    грн. - грн.
  • Виробники

Замовити дзвінок або замірника

Немає часу або можливості подзвонити? Залиште свій номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами у будь-який зручний час.

Потрібні заміри або консультація? Вкажіть адресу - наш спеціаліст приїде до вас у зручний час, здійснить заміри та проконсультує з питань оформлення замовлення абсолютно безкоштовно!

Наприклад, 067 11-11-111
з до
Закрити вікно

Відеонагляд

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Відеовічко DZ8026
Відеовічко DZ8026 наймолодше в лінійці засобів спостереження ТМ "Dozor". Налічує базові, необхідні функції для здійснення огляду простору за Вашими дверима. Особливістю серії можна вважати роботу від, лише, двох батарейок типу ААА. ..
970.00 грн.
Відеовічко JY7001
Відеовічко JY7001 найбільш функціональне в лінійці засобів спостереження ТМ "Dozor". Запис відео, фото, підтримка карток памяті, фіксація при натисканні на дзвінок, і т.п. Особливістю серії можна вважати можливість приладу здійснювати фото і відео фіксацію у темряві. ..
2,480.00 грн.
Відеовічко JY8001
Відеовічко JY8001 в лінійці засобів спостереження ТМ "Dozor" займає золоту середину. Великий дисплей і стильний дизайн, увімкнення по потребі господаря, автовимкнення. Особливістю серії можна вважати аргономічний дизайн кольору шампань і широкий кут огляду. ..
1,650.00 грн.
Відеонагляд

Засоби фіксації та відеонагляду стають невідємною частиною життя людей, котрі дбають про захищеність своєї сімї та оселі.